Основно училище “Христо Ботев”

град Исперих, област Разград

ПРЕВЕНЦИЯ НА АГРЕСИЯТА

СЕДМИЦА ЗА ПРОТИВОДЕЙСТВИЕ НА ТОРМОЗА И НАСИЛИЕТО В УЧИЛИЩЕ

21 – 25 ФЕВРУАРИ 2022Г.

През м. февруари 2022г. в ОУ Христо Ботев“, гр. Исперих се проведе Седмица за противодействие на тормоза в училище под надслов Имаш силата – бъди приятел”. Чрез разнообразни дейности и инициативи Седмицата се превърна в празник на приятелството.

ЗАКРИВАНЕ

на Седмицата за противодействие на тормоза и насилието в училище

 

Завърши една изпълнена с инициативи и емоции седмица, посветена наприятелството.

"Приятел е този, който знае песента на сърцето ти и може да ти я запее дори, когато си я забравил." - Дейв Бари

С песен за приятелството като поздрав от нашите деца с пожелание да имате верни приятели закрихме Седмицата. >>> тук