
|
Основно училище “Христо Ботев” |
|
град Исперих, област Разград |

|
ПРЕВЕНЦИЯ НА АГРЕСИЯТА |
|
СЕДМИЦА ЗА ПРОТИВОДЕЙСТВИЕ НА ТОРМОЗА И НАСИЛИЕТО В УЧИЛИЩЕ 21 – 25 ФЕВРУАРИ 2022Г. |
|
През м. февруари 2022г. в ОУ „Христо Ботев“, гр. Исперих се проведе Седмица за противодействие на тормоза в училище под надслов „Имаш силата – бъди приятел”. Чрез разнообразни дейности и инициативи Седмицата се превърна в празник на приятелството. |
|
ЗАКРИВАНЕ на Седмицата за противодействие на тормоза и насилието в училище
Завърши една изпълнена с инициативи и емоции седмица, посветена наприятелството. "Приятел е този, който знае песента на сърцето ти и може да ти я запее дори, когато си я забравил." - Дейв Бари С песен за приятелството като поздрав от нашите деца с пожелание да имате верни приятели закрихме Седмицата. >>> тук
|